Po długim i męczącym dniu jedyne, czego człowiek potrzebuje, to odpoczynku. Zarówno drzemka w ciągu dnia, jak i efektywny sen w nocy powinien się odbywać na odpowiednio dopasowanym do potrzeb użytkownika materacu. To właśnie on odpowiada za jakość oraz odczuwalny komfort snu. Jednym z wygodniejszych materacy jest SleepMed Hybrid Supreme, który posiada niesamowite właściwości wpływające nie tylko na sen, ale i zdrowie!

Poznaj wnętrze SleepMed Hybrid Supreme

Materace różnią się między sobą wkładem oraz wynikającymi z niego właściwościami. Oferowane materace SleepMed to produkty wysokiej jakości zapewniające efektywny i komfortowy sen. Czym zatem charakteryzuje się wkład SleepMed Hybrid Supreme?

  • wkład kieszeniowy MPO – są to sprężyny umieszczone w indywidualnych kieszonkach, dzięki czemu pracują indywidualnie pod wpływem nacisku ciała, a jednocześnie ich budowa sprawia, że charakteryzują się większym zagęszczeniem na metr kwadratowy, co pozwala na większą stabilność i elastyczność punktową,
  • dwie warstwy wysokoelastycznej pianki VPPHR – jest to materiał o wysokiej sprężystości, wytrzymałości i odporności na odkształcenia
  • warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® – reaguje ona na temperaturę oraz wagę użytkownik, idealnie dopasowując się do anatomicznej budowy ciała, jednocześnie zapewniający miękkość i wrażenie otulenia,
  • pianki FlexiFoam z technologią Airforce po bokach – jest ona innowacyjnym typem pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności, która dodatkowo zapewnia lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu.

Właściwości SleepMed Hybrid Supreme

Wyśpij się na ekskluzywnym materacu SleepMed Hybrid Supreme!Materace do spania powinny posiadać właściwości, dzięki którym w idealny sposób dopasują się do potrzeb użytkowników. SleepMed Hybrid Supreme odznacza się właściwościami antyalergicznymi wynikającymi z nieuczulających materiałów, pokrowca oraz specjalnego profilowania usprawniającego wentylację. W ten sposób wnętrze materaca jest wolne od alergenów oraz nie rozwijają się w nim drobnoustroje. Jednak to nie wszystko, ponieważ obie strony SleepMed Hybrid Supreme są przeznaczone do użytkowania, a ich regularna zmiana zwiększa trwałość oraz usprawnia przepływ powietrza. Nie można również zapomnieć o czterech twardościach, które wynikają z faktu zastosowania ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®, którą można wyjąć i przełożyć na drugą stronę. W ten sposób użytkownika w każdej chwili dostosować materac do swoich potrzeb i oczekiwań. Ważną cechą SleepMed Hybrid Supreme są właściwości prozdrowotne, ponieważ produkt ten uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, który został potwierdzony restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. Wypoczynek na materacu medycznym będzie idealnym wsparciem dla kręgosłupa, ponieważ zapewnia mu najlepsze wsparcie. Oprócz tego SleepMed Hybrid Supreme posiada certyfikat AEH, który potwierdza jego wysoką jakość.

SleepMed Hybrid Supreme – dla kogo? 

SleepMed Hybrid Supreme jest materacem idealnym do każdej sypialni. Wynika to z faktu, że potrafi dopasować się do większości użytkowników, ponieważ idealnie sprawdzi się u:

  • alergików,
  • par i singli,
  • osób cięższych,
  • osób z problemami z kręgosłupem.

Zła jakość snu często przyczynia się do obniżenia wydolności organizmu, pogorszenia samopoczucia czy nawet stanu zdrowia. Z tego względu warto zdecydować się na materac SleepMed Hybrid Supreme, który odpowiednio będzie podpierał kręgosłup oraz pozwoli wygodnie się wyspać. Wypróbuj już dziś materac SleepMed Hybrid Supreme i bądź bardziej efektywny w ciągu dnia!