Materace sprężynowe to świetne produkty, które zapewnią Ci zdrowy i spokojny sen. Wyróżniają się niezwykłą elastycznością punktową, która sprawia, że materac niweluje drgania podłoża, wynikające z ruchów osób, śpiących na materacu. Te modele sprawdzą się w przypadku par, seniorów oraz osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Materace sprężynowe cieszą się ogromną popularnością i podbiły już serca wielu klientów. 

Wysoka elastyczność punktowa

Pierwszy produkt z kolekcji materacy sprężynowych to Hilding Tango. Jest to dwustronny, rolowany model, którego konstrukcja opiera się na innowacyjnych sprężynach kieszeniowych. Każda ze sprężyn umieszczona jest w oddzielnym woreczku z fizeliny i nie styka się z tymi obok. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą elastyczność punktową. Każda ze sprężyn reaguje na ciężar ciała indywidualnie, dlatego uginają się tylko te strefy, na które nakładany jest nacisk. Tym sposobem, partner śpiący obok nie odczuwa ruchów drugiej osoby. Użycie pianki lateksowej oraz pianki HR podnosi komfort użytkowania materaca. Obie z nich dostosowują się do anatomicznej budowy ciała i zapewniają kręgosłupowi optymalne wsparcie i stabilizację. Pokrowce dostępne w zestawie – Tencel New lub Velvet New wykazują działania antyalergiczne.

Siedem stref twardości 

Dla kogo materace sprężynowe to trafiony wybór?Drugi produkt wart polecenia to Hilding Cha-Cha. Jego konstrukcja oparta na bazie sprężyn kieszeniowych tworzy aż siedem stref o zróżnicowanej twardości. Takie rozwiązanie gwarantuje świetną elastyczność punktową. Po obu stronach wkładu umieszczono innowacyjną piankę Velvet Touch, która cechuje się sprężystością i elastycznością. Przemyślana i dopracowana struktura pianki zapewnia świetną wentylację i pozwala zachować optymalną higienę snu. Po obu stronach materaca znajdują się dodatkowe warstwy filcu, który zwiększa twardość produktu. Ponadto, Hilding Cha-Cha uzyskał certyfikat Oeko-Tex Standard, co oznacza, że został wyprodukowany tylko z bezpiecznych i nieszkodliwych dla zdrowia surowców.

 

Prozdrowotne właściwości 

Jeśli oprócz komfortu, zależy Ci na prozdrowotnych właściwościach Twojego materaca to koniecznie zainteresuj się produktem Hilding Pasodoble. Model został skonstruowany na bazie sprężyn kieszeniowych i przynosi prozdrowotne korzyści. Dedykowany jest osobom, które zmagają się z bólami kręgosłupa i preferują odpoczynek na twardszym podłożu. Konstrukcja materaca ma zapewnić optymalne wsparcie całej sylwetce. Do jego budowy wykorzystano również zbawienne właściwości Sizalu, którego zadaniem jest stabilizacja twardości materaca. Hilding Pasodoble to produkt, który wspiera profilaktykę wad postawy. Model przeszedł szereg restrykcyjnych testów i szczegółowych badań i w efekcie został odznaczony statusem produktu medycznego.

Materace do spania, których konstrukcję oparto na sprężynach kieszeniowych, gwarantują regenerujący i komfortowy sen. Dołącz do grona zadowolonych posiadaczy tych modeli i kup swój egzemplarz już dziś!