Planujesz wymianę swojego starego materaca i zależy Ci na optymalnym komforcie i wygodzie? Przeczytaj artykuł, by poznać zalety materacy średniotwardych. 

Materace średniotwarde – cechy 

Materace średniotwarde to produkty, które mają zapewnić optymalny komfort wypoczynku osobom, którym zależy na wsparciu kręgosłupa. Do ich produkcji wykorzystuje się innowacyjne sprężyny kieszeniowe i specjalistyczne pianki. Materace średniotwarde oznaczane są jako H2. Są to produkty uniwersalne, które sprawdzą się świetnie w sypialni niemal każdego, dlatego należą do najpopularniejszych i najchętniej kupowanych modeli. Będą one służyć osobom dorosłym, jak i młodzieży, która potrzebuje dodatkowego wsparcia. Jest to połączenie cech materacy miękkich oraz twardych. Tego typu materace zapewniają komfortowy sen oraz minimalizują ryzyko przenoszenia drgań, spowodowanych ruchami drugiej osoby. Dzięki swoim właściwościom modele przyniosą ulgę osobom, borykającym się z problemami z kręgosłupem.

Innowacyjny produkt 

Materace średniotwarde - poznaj ich najważniejsze cechySleepMed Premium Plus to innowacyjny produkt, który został odznaczony statusem medycznym. Gwarantuje optymalną higienę, co wpływa na nienaganną jakość snu. Dzięki swoim właściwościom, produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkt został zbudowany z odpinanego topu oraz dwóch warstw pianki wysokoelastycznej. Wybierając produkt SleepMed Premium Plus, będziesz mógł dobrać poziom twardości do osobistych preferencji i aktualnych potrzeb twojego ciała. Top materaca jest odpinany, dlatego możesz zabrać go w podróż, czy na wakacje, by cieszyć się komfortem, gdziekolwiek jesteś! Siedem stref twardości pozwala odciążyć kręgosłup oraz kark. Opisywany model jest ekologiczny i zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska. Zastosowanie innowacyjnej technologii Airforce umożliwia swobodną cyrkulację powietrza, co minimalizuje ryzyko powstawanie pleśni oraz rozwoju roztoczy.

Komfort i luksus 

Drugi materac średniotwardy to SleepMed Supreme. Model zapewnia optymalny komfort i niespotykany luksus. Został skonstruowany z naprawdę grubych warstw nowoczesnych pianek, które współpracują ze sobą. Ponadto, model zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa i dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała. Materac został zbudowany z czterech nowatorskich technologii. W ich skład wchodzi wysokoelastyczna pianka VPPHR, termoelastyczna pianka VitaRest, Airforce oraz taśmy 3D. SleepMed Supreme ma aż 27 centymetrów wysokości, dlatego zapewnia odpowiednią amortyzację. Podłoże materaca możesz w prosty sposób dopasować do indywidualnych potrzeb, ponieważ dwuwarstwowa baza wkładu charakteryzuje się różnymi twardościami – Soft lub Hard. Materac potrafi reagować na nacisk oraz ciepło ciała, a specjalnie profilowania utrzymują kręgosłup w stabilnej i bezpiecznej pozycji.

Materace opisane w tym artykule to produkty, które odmienią twój sen i sprawią, że rano wstaniesz wypoczęty oraz pełen energii do działania!