Jak sama nazwa wskazuje, SleepMed Hybrid Premium to materac hybrydowy. Powstał w taki sposób, aby łączyć zalety sprężyn Multipocket i pianek, a co za tym idzie – dostarczać użytkownikowi tylko to, co najlepsze.

Materac hybrydowy – największe zalety

Głównym celem materaców hybrydowych jest to, aby łączyły wspaniałe właściwości pianek i sprężyn. To właśnie te materiały tworzą wygodne i dopasowujące się do ciała użytkownika podłoże. Podstawą wyrobu SleepMed Hybrid Premium jest warstwa sprężyn Multipocket, które same w sobie są wyjątkowe. Charakteryzują się znacznie mniejszą średnicą niż standardowe sprężyny, a w efekcie są bardziej zagęszczone. Każda sprężyna jest umieszczona w osobnej kieszonce – takie rozwiązanie sprawia, że pracują całkowicie indywidualnie, a cały materac cechuje się dużą elastycznością punktową. Kolejna warstwa to pianka termoelastyczna VitaRest, która reaguje na ciepło wydzielane przez organizm oraz na naciski. Dzięki temu przybiera formę, która zapewnia miękkość i redukcję dolegliwości bólowych, a jednocześnie nie odkształca się. Nie bez znaczenia pozostaje zastosowanie dwóch warstw pianki wysokoelastycznej o dwóch twardościach. To właśnie dzięki niej obie strony materaca różnią się od siebie twardością i dają użytkownikowi możliwość wyboru takiego podłoża, które odpowiada mu najbardziej. Boki materaca zostały wzmocnione dodatkowym surowcem – pianką FlexiFoam z technologią AirForce. Dzięki zastosowaniu tego materiału materac jest stale wentylowany.

Wygoda na pierwszym miejscu

SleepMed Hybrid Premium - dlaczego jest tak wyjątkowy?Materace SleepMed charakteryzują się tym, że wprowadzają innowacyjne rozwiązania, których nie sposób spotkać u innych producentów. Tak jest również w przypadku tego modelu. Wyrób został wyposażony w odpinany top stworzony z pianki termoelastycznej, który można dowolnie przekładać pomiędzy stronami lub całkowicie ściągnąć. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik zyskuje możliwość wyboru spośród aż czterech stref twardości w materacu! W zależności od masy ciała można testować od podłoża o średniej twardości, aż do tego o twardości, którą określa się jako bardzo dużą. To idealne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych, które jednocześnie jest odpowiedzią na szybko zmieniające się potrzeby użytkowników. Sprawdzi się także w pokoju gościnnym – gospodarze kupując taki produkt mogą mieć pewność, że każdy odwiedzający (niezależnie od wagi, wzrostu i preferencji) znajdzie idealny poziom komfortu. Cała powierzchnia produktu została podzielona na siedem zróżnicowanych stref twardości, które indywidualnie podpierają konkretne części ciała. Materac jest najtwardszy w okolicach części ciała, które wytwarzają największy nacisk, a najbardziej miękki tam, gdzie najważniejsza jest wygoda i nie jest potrzebne aż tak duże wsparcie.

SleepMed Hybdrid Premium – zakup na lata

Zastosowanie takich rozwiązań zostało docenione nie tylko przez zadowolonych użytkowników. Wszystkie produkty oferowane przez markę SleepMed posiadają status wyrobu medycznego. Oznacza to, że spełniają szereg restrykcyjnych wymagań potrzebnych do uzyskania właśnie tego wyróżnienia. Również eksperci ze szwajcarskiego Instytutu AEH oraz z laboratorium Sleep-Lab zauważyli świetną jakość wykonania oraz niespotykane właściwości materaca SleepMed Hybrid Plus. Wyrób uzyskał certyfikat jakości AEH, który oznacza, iż produkt spełnia najwyższe standardy z zakresu ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Całość jest potwierdzona licznymi testami oraz szczegółową analizą wyników badań. Producent udziela na ten produkt aż 15 lat gwarancji, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.

Powyższe właściwości wydają się być idealne dla Ciebie? Gdy przyjdzie czas na wymianę materaca, rozważ zakup tego modelu – z pewnością nie pożałujesz.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/