Twój kręgosłup codziennie narażony jest na przeciążenia i uszkodzenia. Coraz więcej ludzi skarży się na przykre dolegliwości, związane z plecami oraz cierpi na wady postawy. Dobór odpowiedniego materaca może znacznie wspomóc funkcjonowanie tej części ciała.

Materac dostosowany do potrzeb kręgosłupa

W obecnych czasach, gdy większą część dnia spędzamy, siedząc za biurkiem, warto przywiązywać szczególną uwagę do jakości snu i dobrać odpowiedni materac. Hilding Electro to produkt wykonany ze sprężyn Multipocket, które powodują, że jest on niezwykle wytrzymały i odporny na nacisk i odkształcenia. Materac zapewnia odpowiednią amortyzację i stabilizację kręgosłupa, pozwalając mięśniom odpocząć i zregenerować się po całym dniu. Materace do spania powinny wspomagać utrzymanie odpowiedniej pozycji ciała i to właśnie robi Hilding Electro. Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się spokojnym snem, bez obaw, że rano obudzisz się niewyspany, z przykrym bólem pleców. Materac perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki, sprawiając, że Twoje plecy będą amortyzowane i odciążone. Jeśli cierpisz na dolegliwości związane z kręgosłupem, ten produkt to idealne rozwiązanie dla Ciebie i twojego ciała.

Innowacyjne rozwiązania

Zadbaj o swoje plecy kupując materac Hilding ElectroMaterac hybrydowy Hilding Electro to wielofunkcyjny produkt, który posiada zalety materaca sprężynowego i piankowego. Dzięki swojej uniwersalności, spełni on oczekiwania i wymagania każdego. Jego produkcja została starannie przemyślana i wybrano takie funkcje, by materac odpowiadał ludziom z różnymi preferencjami. Hilding Electro jest dwustronny, co oznacza, że każda ze stron różni się od siebie, pozwalając Ci wybrać to, czego akurat potrzebujesz. Top materaca jest odpinany i pozwala dobrać odpowiednią twardość. Elastyczna pianka, wzbogacona o cienką taflę Sizalu, zapewnia wysoką jakość konstrukcji. Co więcej, możliwe jest odpięcie materaca nawierzchniowego i zabranie go np. na wyjazd. Dzięki temu możesz cieszyć się spokojnym i komfortowym snem nawet w podróży. Pokrowiec Tencel wykonano z włókien wiskozy, co sprawia, że jest on niezwykle miękki i przytulny. Jego zadaniem jest rownież absorbowanie nadmiaru wilgoci, co pozwoli Ci na zachowanie higieny produktu. W razie zabrudzeń, pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, bez obaw, że ten się zniszczy lub zmechaci.

Gwarancja jakości

Oprócz funkcjonalności i wsparcia dla kręgosłupa, materace Hilding są całkowicie bezpieczne. Hilding Electro został wykonany z materiałów, które nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex. Produkt będzie odpowiedni dla alergików, ponieważ do jego produkcji nie zostały użyte żadne surowce alergogenne, mogące wywoływać wysypkę czy duszności. Inwestując w materac Hilding Electro, wybierasz produkt najlepszej jakości, bezpieczny dla organizmu.

Odpowiedni materac może przynieść ulgę twoim plecom. Warto wybrać produkt, którego produkcja została skrupulatnie przemyślana, a producenci zadbali o potrzeby użytkowników. Zamów materac Hilding Electro już dziś.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/