Każdy człowiek spędza w łóżku stosunkowo ⅓ swojego życia, a więc nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że szkoda marnować ten czas na sen na niewygodnym podłożu. Jeśli nie chcesz wymieniać swojego materaca głównego, warto sprawdzić co mogą nam zapewnić materace nawierzchniowe.

Materac nawierzchniowy, który zwiększy twardość podłoża

Materac dobiera się głównie na podstawie wagi, wzrostu oraz indywidualnych preferencji użytkownika. Pierwszy czynnik jest zdecydowanie najważniejszy, ponieważ to głównie od niego zależy to, czy podłoże będzie komfortowe. Ale co jeśli waga zwiększyła się na przestrzeni lat, a wcześniej wybrane podłoże stało się niewygodne i zbyt miękkie? Na szczęście nie trzeba wtedy inwestować w całkowicie nowy wyrób – wystarczy zakupić Hilding Bass, którego głównym zadaniem jest właśnie utwardzanie materaca głównego. W jego wnętrzu znajduje się pianka Velvet Touch, która cechuje się wysoką sprężystością, wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. Materiał doskonale dopasowuje się do ciała użytkownika i zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa – jest to więc idealny wyrób łączący wygodę z właściwościami prozdrowotnymi.

Zbyt twarde podłoże? Oto rozwiązanie!

Materace nawierzchniowe - produkty, który zwiększą komfort snuMiękkie materace nawierzchniowe poleca się osobom, dla których dotychczasowe podłoże okazało się zbyt twarde. Kiedyś mówiono, że im twardszy materac, tym lepszy, ale to nieprawda, ponieważ takie warunki mogą zmuszać śpiącą osobę do zbędnych napięć mięśniowych. Ważne jest to, aby był odpowiednio dobrany do użytkownika. Hilding Alt został zbudowany z pianki poliuretanowej FlexiFoam, która jest materiałem elastycznym i plastycznym. Jej gęstość i struktura została dobrana w taki sposób, aby ta cienka warstwa podłoża idealnie dopasowywała się do kształtu ciała użytkownika oraz zapewniała wysoki komfort użytkowania. To jednak nie wszystko – we wnętrzu znajduje się również pianka termoelastyczna, która reaguje na temperaturę ciała i wagę użytkownika oraz otula jego sylwetkę niezależnie od pozycji, w której śpi.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup materaca Hilding?

Świadomość na temat tego, jak ważny jest zdrowy i komfortowy sen stale rośnie, a co za tym idzie – zwiększa się ilość dostępnych w sklepach produktów. Wybór spośród tak wielu propozycji nigdy nie jest łatwy. W tym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych cech. Powyższe to produkty z aż 15-letnią gwarancją, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. Ta cecha sprawia, że mamy pewność, że wyrób może służyć przez naprawdę długie lata! Producent używa jedynie materiałów najwyższej jakości, które zdecydowanie najlepiej sprawdzą się w przypadku zmniejszania lub zwiększania twardości materaca głównego. Hilding posiada wieloletnie doświadczenie i jest marką cenioną na całym świecie nie bez powodu – ich produkty sprawdzają się w sypialniach nawet u najbardziej wymagających użytkowników.

Materace nawierzchniowe to świetny dowód na to, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby znacząco polepszyć sobie jakość snu.