Materace kieszeniowe stanowią pewien przełom jeśli chodzi o modele sprężynowe. Skrzypienie podczas każdego ruchu lub też wbijające się w ciało elementy wkładu? Możesz się z tym już pożegnać. Czas wymienić Twój materac na nowy, wyższej jakości!

Dlaczego warto wybrać materac kieszeniowy?

Materace kieszeniowe to produkty, gdzie każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeni, dzięki czemu mogą one w sposób bardzo indywidualny reagować na wywierany przez nasze ciało nacisk. Świetnie podtrzymują kręgosłup, dostosowują się do krzywizn anatomicznych i sprawdzą się naprawdę dla szerokiego grona odbiorców! Jest to dobre rozwiązanie między innymi dla osób cięższych, ponieważ powierzchnia ugina się jedynie w miejscach, na których leżymy. Materac w związku z tym jest bardzo odporny i bez wątpienia będzie nam służył przez długi czas. Warto dodać, że tego typu produkty pod uwagę powinny wziąć między innymi pary, nawet te pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja wagowa. Dlaczego? Umieszczenie sprężyn w osobnych kieszeniach sprawia, że drgania spowodowane ruchami drugiej osoby nie są odczuwalne, a także, że lżejsza osoba się nie zapada. Całość jest bez wątpienia warta uwagi!

Jaką twardość materaca wybrać?

Czym się charakteryzują materace kieszeniowe?Dobór odpowiedniej twardości naszego materaca jest bardzo ważny. W przypadku zakupu zbyt miękkiego nasz kręgosłup będzie się zapadał, na zbyt twardym za mocno może się on prostować, przez co trudno będzie nam znaleźć idealną pozycję. Dlatego właśnie warto jest postawić na modele, które posiadają aż dwie twardości. Takim jest właśnie Hilding Fandango. Jego bazę stanowią wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, które zostały wyprofilowane w aż siedem stref twardości, dlatego w sposób bardzo indywidualny reagują na wywierany nacisk przez każdą partię ciała. Obustronnie zastosowano także piankę FlexiFoam, która w dużej mierze odpowiada za naszą wygodę. Warto dodać, że w celu uzyskania dwóch twardości dodano warstwę filcu, a z drugiej matę kokosową, która gwarantuje również szereg właściwości antyalergicznych.

Wysokiej jakości podparcie

Materac, który zapewni nam prawdziwie komfortowe podparcie? Warto wziąć pod uwagę bardzo twardy model, jakim jest Hilding Pasodoble. Tutaj również możemy cieszyć się właściwościami wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, ponadto model ten z jednej strony posiada naturalny materiał, jakim jest antybakteryjne włókno kokosowe, a także włókno Sizal, które pozyskiwane jest z agawy i w skuteczny sposób stabilizuje twardość danego produktu. Całość świetnie sprawdzi się dla osób cięższych gwarantując im porządne podparcie ciała. Jednocześnie produkt wspiera profilaktykę wad postawy – uzyskał on status wyrobu medycznego, a jego jakość została sprawdzona przez szereg testów oraz badań.

Materace kieszeniowe to na pewno strzał w dziesiątkę! Znajdź model, który zapewni Ci komfortowy wypoczynek, a co za tym idzie zdrowy sen i energię na cały dzień!