Dobra jakość snu to podstawa zdrowego trybu życia. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jego istotności i bagatelizuje jego niedobór. Szybki tryb życia, nieregularne godziny pracy i ogrom czasu spędzony przed ekranem komputera nie są sprzymierzeńcami w walce o dobry sen. Problemem w odpowiednim wysypianiu się jest również nieodpowiednie podłoże, na którym przychodzi nam wypoczywać. Często jest ono zbyt twarde, lub bardzo miękkie, albo po prostu już się wysłużyło. Jeśli borykasz się z podobnym problemem, może czas pomyśleć o zakupie nowego produktu. Materace naturalne Hilding Breva to innowacja na rynku, która łączy w sobie elegancję, niesamowity design i komfort.

Powiedz tak naturze

Materac naturalny Hilding Breva jest stworzony z najwyższej jakości produktów. To ekologiczne rozwiązanie pozwala zadbać nie tylko o Twoje zdrowie, ale również o środowisko. Pokrowiec produktu został wykonany z lnu, który jest jednym z najtrwalszych surowców pochodzenia naturalnego. Oprócz tego, że jest on niesamowicie wytrzymały, wyróżnia się także aksamitną miękkością oraz właściwościami antyalergicznymi i antybakteryjnymi. Do stworzenia materaca została także użyta bawełna, pozyskana w sposób zrównoważony. Dzięki temu pozbawiona jest toksycznych środków ochrony roślin i nawozów sztucznych. Jedna strona materaca wypełniona jest pianką ViscoBio, którą nasączono olejem rycynowym. Ma on właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. Druga strona produktu to wysokoelastyczna pianka HR Bio, w której znajduje się naturalny olejek sojowy. Składnik sprawia, że Twoja skóra jest mniej narażona na podrażnienia.

Plusy Hilding Breva

Materace naturalne Hilding Breva - zobacz, czy sprawdzą się w Twojej sypialniMaterace Hilding Breva są dobrym rozwiązaniem dla alergików. Wysokiej jakości wypełnienie piankowe sprawia, że poprawia się Twoje krążenie, zmniejsza się napięcie mięśni, które mogą w pełni się zregenerować. Pianka reaguje również na temperaturę Twojego ciała, dopasowując się idealnie do jego pozycji i kształtu. Hilding Breva to także niesamowita higiena snu – dzięki otwartokomórkowej strukturze cyrkulacja powietrza w materacu przechodzi sprawnie, a co za tym idzie, nie musisz martwić się o rozwój drobnoustrojów, czy bakterii. Elastyczność punktowa sprawia, że produkt ugina się tylko w miejscu położenia ciężaru, a jednocześnie nie pozwala na to, by Twoje ciało nadmiernie zapadło się w materacu. Budowa produktu pozwala na solidne wsparcie całego ciała i odpowiednie ułożenie kręgosłupa. Nie musisz już więcej martwić się o uciążliwy ból pleców, a Twój sen stanie się komfortowy jak nigdy.

Dla kogo?

Materace naturalne sprawdzą się w niemal każdej sypialni. Szczególnie zadowoleni z nich będą alergicy, osoby cierpiące na bóle kręgosłupa i pary. Hilding Breva jest ogromnie wytrzymały, dlatego też nadaje się dla osób cięższych. Model ten jest ogromnie uniwersalny i przypadnie do gustu wielu osobom. Zakochają się w nim miłośnicy przyrody i ci, którym zależy na dobru środowiska naturalnego. Powiedz tak naturze i zacznij żyć zdrowo dzięki Hilding Breva!

Materace naturalne Hilding Breva to innowacja, która łączy w sobie rustykalny design i właściwości prozdrowotne. Jeśli doceniasz zrównoważone rozwiązania i chcesz zadbać o komfort swojego snu, nie musisz już dłużej zastanawiać się nad wyborem!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.