Na zdrowy i wygodny sen składa się cała masa czynników. Najczęściej mówi się o materacu odpowiedniej twardości, dopasowanym do indywidualnych preferencji użytkownika. Częstotliwość rozmów na ten temat nie bez powodu jest tak duża – podłoże do snu ma ogromny wpływ na samopoczucie użytkownika.

Rozwiązanie na miarę XXI wieku

Czy wiesz, że Twoje codzienne życie ma ogromny wpływ na to, jak się czujesz podczas nocnego wypoczynku? Twoje potrzeby mogą zmieniać się w czasie, na przykład ze względu na pogłębiające się schorzenia wynikające z siedzącego trybu życia. Idealnym rozwiązaniem jest więc model Hilding Nevada, który zaskakuje innowacyjnością niejednego wymagającego użytkownika! Jest to produkt hybrydowy, który łączy cechy materacy sprężynowych i piankowych. Zróżnicowane surowce znajdujące się po jednej i po drugiej stronie podłoża do snu sprawiają, że użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma różnymi możliwościami. Każda z nich daje nieco inne poczucie komfortu, dlatego jest to idealna opcja dla osób niezdecydowanych, o zróżnicowanych potrzebach.

Materace naturalne a wykorzystywane surowce

Materace naturalne - czy Hilding Nevada spełni Twoje oczekiwania?Jak można się domyślać, materace naturalne różnią się tym od zwykłych, dobrze wszystkim znanych propozycji, że zostały wykonane z nieco innych produktów. We wspomnianym wyżej modelu zostały wykorzystane dwa tego typu materiały.

  • Naturalny lateks znajduje się na wierzchniej warstwie wyrobu, po twardszej stronie materaca. Jest to surowiec pozyskiwany jedynie z rygorystycznie wybranych i ściśle regulowanych plantacji. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, a jednocześnie zapewnia bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa. Jednocześnie jest to materiał bardzo elastyczny i sprężysty.
  • Olejek sojowy to płyn, którym nasączono wysokoelastyczną piankę HR. Jest on substancją, która zastępuje chemiczne związki, a co za tym idzie – sprawia, że jest to produkt w pełni bezpieczny dla alergików.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż sam pokrowiec także został stworzony z tkanin pochodzących jedynie z certyfikowanych upraw. W jego skład wchodzi len i bawełna organiczna, które doskonale się dopełniają i sprawiają, że podłoże jest niesamowicie miękkie w dotyku.

Dla kogo Hilding Nevada?

Materac naturalny o nazwie Hilding Nevada z pewnością sprawdzi się doskonale niemal w każdej sypialni. Dzięki sprężynom kieszeniowym jest niesamowicie wygodny, natomiast jego twardość prawdopodobnie trafi w gusta dużej grupy osób. Został jednak stworzony z myślą o pewnych konkretnych użytkownikach, a mianowicie o:

  • seniorach,
  • osobach z bólami kręgosłupa,
  • alergikach,
  • parach (w tym również tych o dużej różnicy wagowej).

Poszukiwania idealnego materaca mogą zostać uznane za zakończone! Jeśli wszystkie powyższe właściwości podłoża Hilding Nevada do Ciebie przemawiają, nie czekaj. Postaw swój komfort na pierwszym miejscu i wymień ten konkretny element wyposażenia sypialni na coś innego.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Oferta dostępna na stronie sklepu SleepingHouse.