Reakcje alergiczne mogą spędzać sen z powiek noworodka. By uniknąć przykrych wysypek i nieprzespanych nocy, warto wziąć pod uwagę dobór odpowiedniego materaca. Dowiedz się, jaki produkt możemy Ci zaoferować.

Materace dla alergików

Jeśli twój noworodek jest podatny na alergię lub lekarz zdiagnozował u niego tę przypadłość, to proponujemy Ci popularny materac Hilding Dobranocka. Jest to produkt odpowiedni już od pierwszych dni życia. Jego pokrowiec Lotus jest antyalergiczny i całkowicie bezpieczny. Nie zawiera wybielaczy optycznych, które mogłyby niekorzystnie wpływać na rozwój i zdrowie maluszka. Co więcej, materac cechuje się odpornością na substancje oleiste oraz wodę, a czyszczenie go jest bardzo proste. Pokrowiec można również prać w temperaturze do 40 stopni i nie martwić się, że ten szybko się zniszczy. Ponadto, materac zawiera certyfikat Oeko-Tex, dzięki któremu masz pewność, że materiały wykorzystane w jego produkcji są całkowicie bezpieczne i nie zaszkodzą twojemu niemowlęciu. Kupując nasze materace, masz zapewnioną wysoką jakość i pewność, że nie wyrządzają one szkody dziecku.

Hilding Dobranocka - materac a alergieMaterac godny zaufania

Co więcej, materace Hilding są darzone zaufaniem, a Hilding Dobranocka wraz z pokrowcem Lotus uzyskała pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Oznacza to, że jest to produkt, który spełnił wszelkie rygorystyczne wymagania, dotyczące higieny i bezpieczeństwa. Świadczy też to o dbałości o detale i sumiennej produkcji. Możesz śmiało zakupić ten materac bez obaw o jego negatywne działanie na wrażliwy organizm noworodka. W razie jakichkolwiek niepożądanych odkształceń lub niepoprawnej pracy samego materaca, zapewniamy Ci 5 lat gwarancji.

Materac wspomagający rozwój

Poza bezpieczeństwem i pewnością, że produkt nie spotęguje alergii, materac Hilding Dobranocka dba o postawę i kręgosłup maluszka. W trakcie jego produkcji, dobrano odpowiednie surowce i materiały, które amortyzują i wspomagają ciało dziecka. Materac jest zrobiony z elastycznej i niezwykle plastycznej pianki Flexifoam oraz odznacza się przewiewnością, co zapewni dziecku spokojny sen. Ponadto, jego twardość jest idealnie dopasowana do wymagań noworodków, a materac potrafi bez problemu dopasowywać się do ciała. Zapewnia wysoki komfort i sprawi, że dziecko obudzi się wyspane, z dużą ilością energii. Materac Hilding Dobranocka jest dwustronny, co daje gwarancję odpowiedniej wentylacji oraz zachowanie higieny – bardzo istotnej podczas rozwoju dziecka. Możesz mieć pewność, że decydując się na kupno tego produktu, podejmujesz dobrą decyzję.

Dobór odpowiedniego materaca, może przynieść znaczną ulgę noworodkom, które wykazują skłonności do alergii. Materac Hilding Dobranocka będzie całkowicie bezpieczny i zapewni dziecku oraz jego rodzicom spokojne przespanie nocy.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/